Zbliża się Piknik Rockowy w Zielonkach-Parceli

Drukuj

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 28 lipca br. na Piknik Rockowy, który odbędzie się na Polanie Dwóch Stawów w Zielonkach-Parceli (ul. Południowa). Jest kolejna z imprez muzycznych organizowanych w ramach „Kulturalnego Lata”.

Jest to wydarzenie, podczas którego prezentowana będzie twórczość zespołów rockowych. Celem Pikniku Rockowego jest przybliżenie dorobku występujących zespołów szerszej grupie odbiorców oraz promocja muzyki rockowej wraz z jej odmianami.

Rozkład jazdy:

Godz. 17.00
Zespół Redneck`s Mind - "Różne rzeczy już w życiu grałeś, teraz chcesz pograć klasycznego rocka" - pomyślało trzech kumpli z podwórka. Jak pomyśleli, tak zrobili - przekonajcie się, co z tego wynika!
Skład:
Cezary Wasilewski - perkusja;
Adrian Kryczka - gitara elektryczna;
Paweł Sota - gitara basowa, wokal

godz. 18.00
Zespół On Stuff- to różne muzyczne osobowości, które razem tworzą spójne rockowe brzmienie. Ich muzyka porusza tematy uniwersalne ludzkich wad, słabości, zakłamania czy nieustannej pogoń za czymś lepszym. Dotyka otaczającej nas rzeczywistości, komentując muzycznie to, co nas porusza, cieszy, wkurza, irytuje, daje do myślenia. On Stuff zabierze Was w niezapomnianą, rockową podróż!
Wojtek Grzybek - Wokal
Krzysztof "Krizz" Werpachowski – Gitara
Mariusz Kowalkowski - Gitara Bassowa
Sebastian Sereda – Gitara
Łukasz Kutyński - Perkusja

Godz. 19.00
Zespół Orange Zebra- to wysokoenergetyczny i bezkompromisowy mix bujających, funkowych rytmów z rockowym brzmieniem rodem z lat `90. Żeby nie było za wesoło, czasem trafi się i nutka bluesa, i hardrockowy riff z wykopem.
Szymon Łabądź – Wokal
Bartłomiej Łubieński – Gitara
Radosław Dubisz – Bas
Michał Bolczyński - Perkusja

Gwiazda wieczoru:
godz. 20.30
Zespół 4 Szmery - to najlepszy polski cover band wykonujący utwory australijskiej legendy rocka - AC/DC. Zaczęli grać dla przyjemności, ponieważ połączyła ich wspólna fascynacja jednym z największych bandów tego świata – AC/DC.
AC/DC to klasyka taka sama w sobie, tak jak Bach, Mozart czy Chopin, a oni po prostu grają klasykę. „I jeżeli na ich koncerty przychodzą ludzie, to chyba warto grać, żeby zobaczyć autentyczne łzy wzruszenia, jakie czasem udaje nam się wywołać…”. Wokół zespołu 4 Szmery dzieją się różne dziwne historie, a oni grają coraz więcej koncertów dla naprawdę fantastycznych ludzi. „Dopóki trwa ta reakcja, będziemy to robić. Bo chyba o to w rock ‘n’ rollu chodzi…. Bo ludzie lubią słuchać piosenek, które dobrze znają , bo jesteśmy prawdziwi w tym, co robimy”.

Robert „Sierściu” Mastalerz - Wokal
Jacek Szwed - Gitara
Arek Kluczewski - Gitara
Grzegorz „Gabi” Gruca - Bas
Andrzej Tabor -Perkusja

Dodatkowe atrakcje:
17.00 -20.00 - Starcie Tytanów - gigantyczny tor przeszkód
17:00-20:00 animacje dla dzieci
22.00 – pokaz laserowy

Organizator
Gmina Stare Babice
Dom Kultury Stare Babice

Patronat medialny
Gazeta Babicka

Wstęp wolny!