Babickie ogrody

Drukuj

K O N K U R S
Babickie Ogrody 2013
Zgłoszenia były przyjmowane od 13 maja do 31 lipca 2013 r.

Oficjalne zakończenie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbyło się się 15 sierpnia podczas Wielkiego Festynu Babickiego. W konkursie oceniano wybierano też najpiekniejsze  "Najpiękniejsze Sołectwo 2013 r. - sołectwo zktórego napłynęło najwięcej zgłoszeń konkursowych.

Ogłoszenie wyników Konkursu odbyło się na XVII Wielkim Festynie Babickim 

 WYNIKI KONKURSU

I kategoria "mała forma kwiatowa" - Andrzej Sumka z Wierzbina (nagroda: 4 kupony po 100 zł do wykorzystania w sklepie ogrodniczym ufundowane przez Sklep Ogrodniczy Plantico Helena Mateńko)

II kategoria "ogród przydomowy"

1 miejsce Marzena Godlewska z Lipkowa (nagroda: 8 kuponów po 100zł do wykorzystania w sklepie ogrodniczym ufundowane przez firmę Sita Polska Sp. z o.o.)

2. miejsce Barbara Śluzek - Siemiaszko z Blizne Jasińskiego (nagroda: 6 kuponów po 100 zł do wykorzystania w sklepie ogrodniczym ufundowane przez firmę Sita Polska Sp. z o.o.) 3. miejsce Małgorzata i Józef Paszula z Zielonek Parcela (nagroda: 4 kupony po 100zł do wykorzystania w sklepie ogrodniczym ufundowane przez firmę Sita Polska Sp. z o.o.)

III kategoria "aranżacja terenu zielonego wokół firmy" - Adam Kunysz ze Starych Babic (nagroda: zestaw profesjonalnych narzędzi ogrodowych ufundowanych przez Centrum Ogrodniczo-Przemysłowe Sysiak)

Najlepsze sołectwo: Wojcieszyn (nagroda: 10 kuponów po 100zł do wykorzystania w sklepie ogrodniczym ufundowane przez firmę Sita Polska Sp. z o.o.) Drobne nagrody rzeczowe - sprzęty ogrodnicze dla laureatów ufundowali Renata Jabłecka i Adam Saliński, właściciele sklepu Agro AS z Piotrkówka Dużego

Sponsorzy: