Spotkanie grupy wymiany doświadczeń

Zapraszamy na spotkania wymiany doświadczeń dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami. Spotkania są bezpłatne i prowadzone są przez psychologa. Grupa spotyka się w pierwszy i drugi wtorek miesiąca w Klubie Mieszkańca w Starych Babicach, ul. Polna 40, o godz. 19:30.

Po pierwszych spotkaniach grupy wymiany doświadczeń – wsparcia dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami…

Opiekun osoby z niepełnosprawnością to człowiek niezwykły i wyjątkowy, to w znacznej mierze na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za dobrostan podopiecznych. Często zapomina o swoich potrzebach i marzeniach, by zawsze i o każdej porze być w gotowości wspierania bliskich.

To dla tych osób Wójt Gminy Stare Babice Sławomir Sumka od połowy czerwca br. uruchomił spotkania wymiany doświadczeń – wsparcia. Są to szczególne, bliskie spotkania, które prowadzone są przez psycholog Lidię Ignatowską. Na poszczególne zajęcia zaplanowane są konkretne tematy warsztatów, jak również swobodna wymiana doświadczeń oraz myśli, dzięki którym dowiedzieć się można o nowych, ciekawych rozwiązaniach. Tam rodzą się nowe pomysły. Warsztatowe wtorki, dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami są możliwością zmiany swojej perspektywy, odkrycia swojego potencjału, odnalezienia wewnętrznej siły. Spotkania w grupie wsparcia są również możliwością poznania nowych, ciekawych ludzi. W serdecznej, bezpiecznej atmosferze oswajane są również tematy trudne i problematyczne. Śmiało można powiedzieć, że każdy znajdzie tam coś dobrego dla siebie.

Zapraszamy, w każdym momencie można dołączyć.

Adres wydarzenia: 

Klub Mieszkańca w Starych Babicach, ul. Polna 40

Data wydarzenia: 
08-10-2019 19:30 do 21:00
Zobacz wszystkie wydarzenia