Koncert "Noce w ogrodach Hiszpanii"

Porywająca fuzja sztuki flamenco i nie tylko! Przenieś się razem z nami do gorącej Andaluzji, gdzie kobiety patrzą głęboko w oczy! Nieprawdopodobna harmonia flamenco oraz najpiękniejszych dzieł kompozytorów przełomu XIX i XX wieku inspirowanych Hiszpanią w tysiącu muzycznych odcieni!

Tytuł koncertu został zaczerpnięty z cyklu obrazów muzycznych przedstawiających idylliczny klimat południa Półwyspu Iberyjskiego. Zainspirowani tym wielowymiarowym kalejdoskopem dźwiękowym artyści łączą te pieśni z autentyczną sztuką andaluzyjskich Cyganów.

Podczas koncertu przeplatają się dwa światy – klasycznie wykształconych śpiewaków i instrumentalistów oraz świat tańca i muzyki flamenco.
Na scenie zatańczy Nadia Mazur – jedna z nielicznych w Polsce tancerek, które odebrały pełne wykształcenie w zakresie sztuki flamenco w kolebce gatunku – Sevilli. Nadia od lat prowadzi elitarną szkołę flamenco oraz organizuje spektakle i pokazy taneczne w Polce i za granicą.

Na scenie będzie jej towarzyszyła Beata Kraska, utalentowana sopranistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie o niezwykle bogatym życiorysie artystycznym.

Serdecznie zapraszamy na to magiczne, intrygujące show!

Miejsce: Scena w parku przy Urzędzie Gminy Stare Babice przy ul. Rynek 21*

*w przypadku złej pogody koncert zostanie przeniesiony do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach-Parceli, ul. Południowa 2

Wstęp wolny
Zapraszamy!

Adres wydarzenia: 

Scena w parku przy Urzędzie Gminy Stare Babice przy ul. Rynek 21*

*w przypadku złej pogody koncert zostanie przeniesiony do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach-Parceli, ul. Południowa 2

Data wydarzenia: 
18-08-2019 17:00 do 18:00
Zobacz wszystkie wydarzenia