Koncert charytatywny Adam Strug & Monodia Polska

Szanowni Państwo,
zachęcamy do zakupu biletu-cegiełki na niezwykły koncert Adama Struga połączony z zabawą taneczną, który odbędzie się 20 października 2019 r.
o godz. 16:00 w Domu Kultury Stare Babice.

To szczytne wydarzenie, nad którym Honorowy Patronat objął Sławomir Sumka Wójt Gminy Stare Babice, zorganizowane zostało wraz ze Stowarzyszeniem Działajmy Razem oraz Domem Kultury Stare Babice i ma na celu pomoc potrzebującej rodzinie z naszej gminy.

Jest to wspaniała okazja, żeby pomóc. Każdy bilet to wielka pomoc dla rodziny, która znalazła się w potrzebie. Na koncert zaproszeni zostali również amatorzy, którzy potrafią i kochają śpiewać i grać. W wyniku zorganizowanych przez Stowarzyszenie Działajmy Razem przesłuchań, wyłoniona została grupę fantastycznych młodych i starszych ludzi, którzy pokażą, co potrafią na dużej scenie i przed dużą publicznością.

Na całe wydarzenie składają się trzy koncerty! Monodia Polska wyśpiewa historię Polski - Od Bogurodzicy do Mazurka Dąbrowskiego, amatorzy wyśpiewają serca i dusze, a na koniec Adam Strug i jego instrumentalna kompania zabiorą nas w roztańczoną podróż. Dołączcie do nas!

Wszystkie pieniądze z biletów i datki zebrane przez wolontariuszy do puszek przekazane zostaną na konkretny cel - pomoc rodzinie Agnieszki. Opis działań i wstępną dokumentację fotograficzną znajdziecie na stronie Stowarzyszenia. Mamy plan publikować postęp robót w formie dziennika fotograficznego.

Przyjdźcie na koncert i przyprowadźcie znajomych. Warto pomagać!
Serdecznie zapraszamy!

Poniżej znajduje się link do sprzedaży biletów:

https://biletyna.pl/kon…/Koncert-charytatywny-Monodia-Polska

Adres wydarzenia: 

Dom Kultury Stare Babice, ul. Południowa 2a, Zielonki-Parcela

Data wydarzenia: 
07-10-2019 16:30
Zobacz wszystkie wydarzenia