Piknik bluesowy w Zielonkach-Parceli

Drukuj

Tego jeszcze w Starych Babicach nie było... Wyjątkowy piknik bluesowy w piątek 30 sierpnia na Polanie Dwóch Stawów z Zielonkach-Parceli to jest to, co powinniście wpisać do swojego kalendarza!
Nie można tego przegapić!

Startujemy o godz. 17:00 animacjami i atrakcjami dla dzieci małych i dużych, o których możecie poczytać dalej…

Podstawą pikniku będzie bardzo dobra bluesowa muzyka w wykonaniu niezwykłych artystów.

godz. 18:00 młodzi, zdolni i czarujący The Rockin' Chair, którzy wygrali w tym roku konkurs STAGE4YOU i zagrali w maju na Juwenaliach UW na Agrykoli.

godz. 19:00 wspaniały artysta z Lublina Adam Bartoś wraz z zespołem. Adam Bartoś to wokalista obdarzony głosem o charakterystycznej barwie, autor tekstów i muzyki. Gra na gitarach - akustycznej, elektrycznej i rezofonicznej oraz na harmonijce ustnej. Otrzymał w tym roku Medal Prezydenta Miasta Lublin w uznaniu za działalność na rzecz upowszechniania kultury.

godz. 20:00 niepowtarzalny Cree &Sebastian Riedel w koncercie pt. Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu. Liderem i jednym ze współzałożycieli zespołu jest syn legendarnego i charyzmatycznego wokalisty grupy Dżem, Ryszarda Riedla. Koncert, który zagrają będzie wyjątkowy, ze względu na przypadającą w tym roku 25 rocznicę śmierci ojca Sebastiana oraz 25 rocznicę powstania zespołu CREE, którego jednym z pomysłodawców był właśnie sam Ryszard Riedel. Sebastian zagra i zaśpiewa utwory z repertuaru swojego ojca Ryszarda Riedla i zespołu Dżem.

godz. 17:00-20:00 pomarańczowy namiot animacyjny Domu Kultury Stare Babice z atrakcjami dla dzieci oraz niezwykle lubiane brokatowe tatuaże. Kino sferyczne dla dzieci i młodzieży, w którym pooglądacie pod kątem 360 stopni. Dla odważnych Skok z Olimpu Giganci Wipeout Planet, czyli wielka dmuchana zabawka dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Kto chętny, aby wspiąć się na wysokość prawie 7 metrów i z uśmiechem na ustach oddać skok na miękką trzywarstwową poduchę?

Oprócz tego będą stoiska z jedzeniem i piciem, abyście nie byli ani głodni ani spragnieni.

Ostatni piątek wakacji to bluesowy piątek w Starych Babicach!
Zapraszamy Wszystkich!

WSTĘP WOLNY!