Ostatnie wolne miejsca na szkolenie komputerowe

Drukuj

Szanowni Państwo,

zostały 3 wole miejsca na bezpłatne 2-dniowe szkolenie z tworzenia bloga/stron internetowych w najbliższy weekend 21-22 września 2019 r.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 25 lat – zamieszkałe na terenie woj. mazowieckiego, w szczególności w gminie Stare Babice.

Informacje i zapisy pod nr telefonu: 605 040 838 , 601 804 400

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu, na który środki pozyskał Urząd Gminy Stare Babice . Najbliższe szkolenie odbędzie się w Domu Kultury Stare Babice.

Moduł „Tworzę własną stronę internetową z wykorzystaniem popularnych kreatorów” przeznaczony jest dla osób, które chciałyby mieć swoje miejsce w sieci w postaci własnej strony internetowej lub blogu. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia nabędą podstawowe umiejętności pozwalające im stworzyć takie miejsce, zarządzać nim, opracowywać i dodawać do niego treści (słowne, graficzne, muzyczne, filmowe), z uwzględnieniem ich ochrony na gruncie prawa autorskiego, monitorować wykorzystując mechanizmy analityki internetowej, rozpowszechniać oraz zrozumieć, jakie sprawy formalne trzeba załatwić. Ponadto nauczą się jak korzystać z podstawowych usług e-administracji z wykorzystaniem konta w ePUAP i profilu zaufanego.