Bezpłatne zajęcia taneczne na wózkach

Drukuj

Zapraszamy serdecznie osoby niepełnosprawne na wózkach z terenu powiatu warszawskiego zachodniego na bezpłatne zajęcia taneczne w ramach projektu „Czas na taniec”, które będą odbywały się w poniedziałki o godz.18.00 w Centrum Kultury Izabelin przy ul. Matejki 21 w Izabelinie.

Stałe zajęcia rozpoczynają się od 18 listopada 2019 i będą trwały do 15 maja 2020.

W poprzednich latach, w ramach projektu „Czas na taniec” taniec pokochały dzieci z Domu Dziecka Nasz Dom oraz niewidomi i słabowidzący uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach. W tym roku pragniemy dotrzeć z tańcem do osób na wózkach.

Zajęcia prowadzić będą Paweł Karpiński, Monika Chojnacka, Joanna Reda- doświadczeni instruktorzy tańca na wózkach w Polsce, utytułowani tancerze na wózkach ( Mistrzowie Polski, Europy i Świata w tańcu na wózkach ).

Celem projektu jest pobudzenie osób niepełnosprawnych do aktywnego udziału w kulturze, wzrost aktywności społecznej osób niepełnosprawnych poprzez taniec, rehabilitacja osób niepełnosprawnych przez taniec.

Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje: koordynator projektu Łukasz Prochacki- pedagog, animator kultury, choreograf, nauczyciel tańca. Kontakt: 691834514, costalatina@o2.pl.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 15 LISTOPADA 2019

CZAS NA TANIEC