Wszystkie wizytówki według liter

Lista firm

P.P.H.U. IVER-BUD s.c. Grzegorz i Iwona Horodejczuk


Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację obiektów biurowych, przemysłowych, budynków mieszkalnych, domów. Podejmiemy się każdego zlecenia. Wykonujemy proste doświetla, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna, ściany całoszklane, ściany działowe aluminiowe, zabudowy balkonów, fasady, ściany osłonowe. Produkujemy również okna i drzwi w klasie antywłamaniowej i energooszczędnej.

Okna i drzwi aluminiowe - IVER BUD

Produkujemy również nowoczesny system aluminiowy służący do wykonywania wymagających izolacji termicznej elementów zabudowy zewnętrznej tj.; różnych typów okien, wiatrołapów, witryn, balkonów, ogrodów zimowych i wszelkich konstrukcji przestrzennych.

Oprócz okien PCV i aluminium oraz drzwi możemy Państwu zaoferować rolety, żaluzje, wertikale, moskitiery, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz inne dodatki okienne. Posiadamy szeroki wybór wzorów i kolorów powyższych produktów.

Nasze produkty wykonujemy z profili renomowanych producentów.

Prywatny Gabinet Pedagogiczny mgr Małgorzata Olszówka

Wskazówki do pracy z dzieckiem, odnośnie jego rozwoju poznawczego, społecznego, emocjonalnego, motywowania do nauki.
Pomoc i wsparcie w sytuacjach trudnych życiowo.
Wspieranie wychowawczej i edukacyjnej funkcji rodziny.

POZYTYWNIE ZAKRĘCONA AGENCJA REKLAMOWA

KRĘCIMY GADŻETAMI !!!!
Jak wskazuje nazwa naszej firmy, jesteśmy kreatywną agencją reklamową, odpowiadającą na wszelkie zakręcone życzenia naszych klientów :).

Specjalizujemy się w kreacji indywidualnych projektów marketingowych, znacznie odbiegających od sztampowych pozycji katalogowych. W tym celu wykorzystujemy nasze możliwości produkcyjne na poziomie lokalnym, oraz współpracujemy na poziomie międzynarodowym - zarówno z importerami, jak też i producentami najróżniejszego rodzaju artykułów, które ciężko spotkać w standardowych katalogach.

Nasze kreacje cechuje niepowtarzalność i nietuzinkowość, czego świadectwem jest stale powiększające się grono Klientów, którzy darzą nas swoim zaufaniem.

GWARANCJA POZYTYWNEGO DZIAŁANIA !!! SPRAWDŹ TO!!!

Strony