Wszystkie wizytówki według liter

Lista firm

Centrum Efektywności

Jesteśmy firmą doradczą i szkoleniową. Działamy regionalnie i zrealizowaliśmy wiele projektów w województwie mazowieckim (między innymi w Błoniu, Ożarowie Mazowieckim, Warszawie, Pruszkowie, Siedlcach, Grodzisku Mazowieckim). Wspieramy rozwój regionalnych firm, które chcą działać na szerszych rynkach. Pomagamy firmom osiągać wzrost sprzedaży, wprowadzać ich produkty na nowe rynki, doskonalić umiejętności ich handlowców.

CAPRICORN TRAVEL STUDIO Robert Niegowski

CAPRICORN Travel Studio to rodzinne biuro podróży specjalizujące się w obsłudze grup szkolnych.

Organizujemy wycieczki szkolne jednodniowe, wielodniowe, zielone szkoły, białe szkoły.

Posiadamy koncesję umożliwiającą organizację wyjazdów w Polsce i całej Europie.
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w turystyce szkolnej i młodzieżowej.

Szanujemy czas Wychowawców i to my przyjeżdżamy do szkoły aby sfinalizować formalności. Szczegóły dogrywamy mailowo i telefonicznie. 
Jeżeli czegoś nie ma w naszej ofercie to znaczy, że nie wpadliśmy na pomysł aby taki program zrealizować, a nie że się nie da.

Sprawdź www.fajnewycieczki.pl lub zadzwoń 22 224 67 09 
Zapraszamy.

CENTRUM GINEKOLOGICZNE SZAFERSKA IWONA

Szanowni Państwo,
w moich gabinetach ginekologicznych oferuję Państwu kompleksową opiekę ginekologiczno – położniczą. Kobietom ciężarnym zapewniam prowadzenie ciąży od jej początku do końca. Wykonuję wszystkie badania związane z diagnostyką położniczą. W ramach opieki ginekologiczno – położniczej wykonuję wszelkie badania i zabiegi, w tym również usuwanie nadżerek laserem. Mój gabinet był pierwszym, który oferował tą usługę w Warszawie. Dzięki długoletniej praktyce mam duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju zabiegów. Wszystkim moim pacjentkom zapewniam fachową diagnostykę i leczenie na najwyższym poziomie.

CaliVita International Polska

CaliVita® International to przepis na zdrowie dla całej rodziny m.in. przez wzmocnienie odporności i skuteczne odchudzanie. Zdrowa dieta, aktywność fizyczna i suplementacja to podstawa do zachowania zdrowia. Dlatego CaliVita®, jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby człowieka, oferuje suplementy diety najwyższej jakości zawierające substancje aktywne naturalnego pochodzenia.
Współpraca w MLM CaliVita® to wspólna promocja zdrowia oraz praca dorywcza, praca w domu lub pomysł na biznes, własny biznes.

Centrum Medyczne Sorno

Jesteśmy firmą medyczną świadczącą szeroki zakres usług zdrowotnych. Baza zabiegowa, którą oddajemy do Państwa dyspozycji oraz doświadczony personel przychodni spełniają najwyższe standardy. Nasze Centrum stawia na innowacyjność i budowanie długotrwałych, wzajemnie korzystnych relacji z pacjentami.

Misją ośrodka zdrowia jest otoczenie naszych pacjentów podstawową i specjalistyczną opieką medyczną, oraz promowanie profilaktyki zdrowotnej.
Jesteśmy przekonani, że jeżeli wybierzecie nasz ośrodek zdrowia będziecie w pełni usatysfakcjonowani.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Strony