Październik 2017

Święto Szkoły w Borzęcinie 2017

26 października 2017 r. w borzęcińskiej Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej Grupy Kampinos odbyła się piękna uroczystość - święto szkoły oraz pasowanie uczniów I klas. Było galowo, wzruszająco i patriotycznie.

Sukcesy babickiego karateka

21 października 2017 r. w Stargardzie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate SHOTOKAN. Dwa puchary w konkurencjach KATA i KUMITE zdobył zawodnik babickiego RENSEI karate Dojo - Jakub Dobrzyński.

Bezpłatne szkolenie - systemy jakości żywności

Oddział Terenowy KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA w Warszawie zaprasza na bezpłatne szkolenie „Wsparcie na przystępywanie do systemów jakości żywności”. Zapisy

Zagrajmy dla Niepodległej

11 listopada 2017 - Amatorski Turniej Piłki Nożnej Halowej „Zagrajmy dla Niepodległej” - Hala Sportowa w Szkole Podstawowej w Borzęcinie Dużym.

Europejskie Dni Pracodawców 2017

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego informuje o inicjatywach planowanych z okazji obchodów Europejskich Dni Pracodawców 13-24.11.2017.

Szkoła Bliżej Nauki - inauguracja projektu

16 października 2017 r. miała miejsce inauguracja dwuletniego projektu Szkoła Bliżej Nauki, realizowanego przez Centrum Nauki Kopernik w partnerstwie z samorządami z Mazowsza.

Dzień Seniora 2017

Spotkanie seniorów, które odbyło się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie Dużym dnia 15 października 2017 r. zorganizowano po raz jedenasty.

Projekt Virtual WOF - podpisanie umowy

19 października 2017 r. nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie projektu Virtual WOF, którego celem jest upowszechnianie nowoczesnych technologii informacyjnych.

Seniorzy w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej

16.10.2017 r. babiccy seniorzy z Klubu „Nadzieja” wysłuchali prelekcji w Centrum Edukacji Przyrodniczo–Leśnej Lasów Miejskich w Warszawie odbyli spacer edukacyjny po Lesie Kabackim.

Zajęcia komputerowe dla seniorów

Babicka Rada Seniorów zaprasza wszystkich seniorów na zajęcia komputerowe w nowym budynku Urzędu Gminy Stare Babice: ul. Rynek 21, sala konferencyjna: 27.10, 10.11, 17.11.

Strony