Serwis Informacyjny UG - maj 2016

Drukuj

25 maja 2016, nr 483

GMINA, URZĄD, TEREN

APEL O ZWROT KSIĄŻEK Dyrektor Biblioteki Gminnej apeluje do czytelników o zwrot wypożyczonych materiałów niezwróconych w regulaminowym czasie. Obecnie wszyscy, którzy zwrócą przechowywane pozycje, nie będą musieli płacić  kar finansowych. Nowy regulamin biblioteki dostępny jest na stronie http://www.stare-babice.pl/pl/news/informacje-z-gminnej-biblioteki.


WYŁOŻENIE MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA W dniach 18 maja - 14 czerwca 2016 r. zostanie wyłożony do publicznego wglądu projekt „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części terenów położonych w Gminie Stare Babice, we wsiach: Borzęcin Duży, Wojcieszyn, Koczargi Stare, Lipków, Stare Babice, Babice Nowe, Latchorzew, Lubiczów i Blizne Łaszczyńskiego”. Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu zostanie przeprowadzona w dniu 30 maja.  Zebranie odbędzie się w Urzędzie Gminy Stare Babice w sali im. Stanisława Zająca  pokój nr 24, piętro I. Początek zebrania o godz. 17:00.  Projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępnione zostaną także na stronie internetowej: www.bip.stare-babice.waw.pl


PRZETARG NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI Wójt Gminy Stare Babice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż  nieruchomości położonej  w miejscowości  Borzęcin Duży. Nieruchomość stanowiąca działki o nr. ew. 593/3 i 593/4 o łącznej powierzchni 0,1500 ha, położona na terenie przeznaczonym pod  zabudowę mieszkaniowo-usługową. Cena wywoławcza -  395 000,00 PLN netto. Przetarg odbędzie się dnia 8 czerwca  2016 r. o godz. 10:00  w sali konferencyjnej urzędu gminy, ul. Rynek 32. Szczegóły w urzędzie gminy, ul. Rynek 32 lub na stronie www.stare-babice.pl w zakładce "dla inwestora".


POSIEDZENIE KOMISJI ORAZ SESJA RADY GMINY 31 maja o godz. 14:00 odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji, 2 czerwca o godz. 14:00  odbędzie się XVIII Sesja Rady Gminy Stare Babice. Na wymienione posiedzenia zapraszamy do  sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stare Babice, ul. Rynek 21 w Starych Babicach.

WYDARZENIA

PIKNIK HISTORYCZNY Zapraszamy na piknik historyczny w ramach Głównych Obchodów Roku Henryka Sienkiewicza na Mazowszu, który odbędzie się 28 maja na Polanie w Lipkowie. Początek o godz. 13:00 Mszą św.  polową przy kościele św. Rocha w Lipkowie. Tego dnia odtworzymy klimat wydarzeń zapisanych na kartach „Trylogii”. Głównym punktem imprezy będzie inscenizacja „Pojedynku podpułkownika kozackiego Jurko Bohuna z imć Panem Michałem Wołodyjowskim”. Ponad stu rekonstruktorów na skraju Puszczy Kampinoskiej stworzy wyjątkową scenerię. Pokazy walk z udziałem wojowników konnych, warsztaty kaligraficzne, bicie monet
i degustacja przysmaków sarmackiej kuchni - to tylko niektóre z atrakcji czekających na gości. Oprócz pojedynku zaplanowane zostały atrakcje dodatkowe, jak np.: pokaz i nauka tańca przy muzyce dawnej w wykonaniu zespołu Fleurdelis, pokazy fechtunku, nauka wyplatania koszyków z wikliny i warsztaty z tkactwa. Zapraszamy!


ROWEREM DOOKOŁA GMINY Wszystkich, którzy chcą się poruszać i przy okazji pozwiedzać gminę zapraszamy na Rajd Rowerowy Wokół Gminy Stare Babice, który odbędzie się 28 maja. Start i meta: Polana Dwóch Stawów, start: godz. 10.00. Na zakończenie rajdu  piknik z nagrodami!


GMINNY DZIEŃ DZIECKA! Wójt Gminy Stare Babice serdecznie zaprasza do zabawy wszystkie dzieci 29 maja  w godz. 13:00-18:00 na teren Strefy Rekreacji Dziecięcej w Borzęcinie Dużym. W programie: występy taneczne dzieci i młodzieży, konkursy i zabawy z animatorami, gry i zabawy sportowe, pokaz karate, zajęcia plastyczne, bezpłatne urządzenia rozrywkowe, wata cukrowa i popcorn.


DLA SENIORÓW Fundacja Hereditas wraz ze Stowarzyszeniem „Starobabicki Uniwersytet III Wieku” serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Stare Babice do udziału w bezpłatnych prelekcjach oraz wycieczkach edukacyjnych popularyzujących tradycję, kulturę i dziedzictwo Gminy Stare Babice. Miejsce: Urząd Gminy Stare Babice, ul. Rynek 21. Kolejne spotkanie: 31 maja godz. 16:30 – Słynne kobiety związane z terenem obecnej Gminy Stare Babice.


DLA SENIORÓW Stowarzyszenie Carrom zaprasza na pierwsze spotkanie o tańcu indyjskim, które odbędzie się w piątek 10 czerwca o godz. 19.00 w Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu w Warszawie. W ramach projektu zapewniamy transport. Liczba uczestników jest ograniczona. Obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu proszone są o zgłaszanie chęci uczestnictwa podczas spotkań Starobabickiego Uniwersytetu III Wieku. Projekt ten skierowany jest do seniorów  z gminy Stare Babice i składa sie z trzech spotkań na temat kultury indyjskiej.

OGŁOSZENIA

 • SZUKAM PRACY Mieszkanka Gminy Stare Babice, lat 30 szuka pracy – sprzątanie na terenie gminy. Tel 515-727-564
 • DAM PRACĘ Poszukuję odpowiedzialnej, uczciwej osoby do pomocy w obowiązkach domowych i okazjonalnie opieki nad niemowlakiem. Praca  8 godz. dziennie  w Kwirynowie. Proszę o kontakt pod nr tel. 668 375 161.
 • DAM PRACĘ Poszukuję odpowiedzialnej i pracowitej kobiety, która w niewielkim stopniu zaopiekuje się sprawną fizycznie i intelektualnie starszą osobą oraz domem. Oferuję bezpłatny umeblowany pokój z łazienką w domu jednorodzinnym z ogrodem w Gminie Stare Babice. Współudział finansowy tylko za media. Informacja: tel. 604 830 312
 • DAM PRACĘ Pilnie zatrudnię samodzielnych FRYZJERÓW w pełnym lub dowolnym wymiarze godzin, możliwość pracy tylko w piątki i soboty,  bardzo dobre wynagrodzenie - świadczenia. Praca w Warszawie  na Woli w renomowanym salonie. Szczegóły pod numerem tel. 604 228 974.
 • DAM PRACĘ Zatrudnimy mechanika z doświadczeniem do serwisu wymiany opon. W ramach obowiązków osoby pracującej na stanowisku będzie wymiana opon
  w samochodach osobowych i dostawczych. Niezbędne jest posiadanie prawa jazdy kategorii B, ponieważ poza sezonem wymiany opon niniejsza osoba pracuje
  w magazynie części i zajmuje się pakowaniem oraz rozwożeniem części do samochodów i autobusów do klientów w Warszawie i okolicach. Nasza firma mieści się  w miejscowości Zielonki Wieś. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: 696 099 019.
 • DAM PRACĘ Drukarnia zatrudni na umowę o pracę pracowników fizycznych do pracy w introligatorni. Miejsce pracy: Borzęcin Duży, ul. Kosmowska 32, tel. 22 7220110.
 • DAM PRACĘ Sklep Kaufland poszukuje pracowników na stanowiska: kasjer, sprzedawca, pracownik porządkowy. Miejsca pracy w Warszawie, ul. Mehoffera 84 
  i Batalionów Chłopskich 73. Tel. 501 938 178.


19 maja 2016, nr 482

GMINA, URZĄD, TEREN

WYBORY DO GMINNEJ RADY SENIORÓW Serdecznie zapraszamy do obywatelskiej aktywności i do wzięcia udziału w kształtowaniu naszej lokalnej przyszłości. Z inicjatywy Wójta Gminy Stare Babice  Krzysztofa Turka uchwałą Rady Gminy Stare Babice XIII/120/15 z dnia 16 grudnia 2015 r., została powołana Gminna Rada Seniorów. W związku z powyższym, zgodnie z §2 ust. 6 ww. uchwały zostanie dokonany wybór członków Gminnej Rady Seniorów Gminy Stare Babice. Wybory odbędą się 6 czerwca 2016 r. o godz. 18.00 w siedzibie Urzędu Gminy Stare Babice, ul. Rynek 21 (sala konferencyjna). Mieszkańcy Gminy Stare Babice, którzy chcą wejść do Gminnej Rady Seniorów, muszą do 25 maja 2016 r., do godz. 16.00 złożyć do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starych Babicach następujące dokumenty: 1. Kartę zgłoszenia kandydata do Gminnej Rady Seniorów w Starych Babicach 2. Listę poparcia dla kandydata (minimum 12 osób) 3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie do Gminnej Rady Seniorów w Starych Babicach. Odpowiednie formularze dostępne na stronie www.stare-babice.pl w zakładce „Aktualności”.


APEL O ZWROT KSIĄŻEK Dyrektor Biblioteki Gminnej apeluje do czytelników o zwrot wypożyczonych materiałów niezwróconych w regulaminowym czasie. Obecnie wszyscy, którzy zwrócą przechowywane pozycje, nie będą musieli płacić  kar finansowych. Nowy regulamin biblioteki dostępny jest na stronie http://www.stare-babice.pl/pl/news/informacje-z-gminnej-biblioteki.


WYŁOŻENIE MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA W dniach 18 maja - 14 czerwca 2016 r. zostanie wyłożony do publicznego wglądu projekt „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części terenów położonych Gminie Stare Babice, we wsiach: Borzęcin Duży, Wojcieszyn, Koczargi Stare, Lipków, Stare Babice, Babice Nowe, Latchorzew, Lubiczów i Blizne Łaszczyńskiego”. Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi  w projekcie planu zostanie przeprowadzona w dniu 30 maja.  Zebranie odbędzie się w Urzędzie Gminy Stare Babice w sali im. Stanisława Zająca  pokój nr 24, piętro I. Początek zebrania o godz. 17:00.  Projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępnione zostaną także na stronie internetowej: www.bip.stare-babice.waw.pl


PRZETARG NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI Wójt Gminy Stare Babice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż  nieruchomości położonej w miejscowości  Borzęcin Duży. Nieruchomość stanowiąca działki o nr. ew. 593/3 i 593/4 o łącznej powierzchni 0,1500 ha, położona na terenie przeznaczonym pod  zabudowę mieszkaniowo-usługową. Cena wywoławcza -  395 000,00 PLN netto. Przetarg odbędzie się dnia 8 czerwca  2016 r.  o godz. 10:00  w sali konferencyjnej urzędu gminy, ul. Rynek 32. Szczegóły w urzędzie gminy, ul. Rynek 32 lub na stronie www.stare-babice.pl  w zakładce "dla inwestora".

WYDARZENIA

DZIEŃ BABIC! Zapraszamy wszystkich mieszkańców i miłośników Gminy Stare Babice na Dzień Babic, który odbędzie się 21 maja na Polanie Dwóch Stawów, Zielonki Parcela, ul. Południowa, w godzinach 14:00 – 22:00. Gwiazda wieczoru: Poparzeni Kawą Trzy - godz. 20:30. W programie: atrakcje dla dzieci i dorosłych, konkursy, występy muzyczne i taneczne, turniej siatkówki plażowej, zawody wędkarskie, warszaty i pokazy Street Workoutu, turniej crossmintona, strefowa gra terenowa z nagrodami. Zapraszamy!


CROSSMINTON PARK Crossminton Park to interaktywna impreza towarzysząca tegorocznym obchodom Dnia Babic. Odbędzie się 21 maja w godz. 14:00 - 19:00 na Polanie Dwóch Stawów w Zielonkach Parceli, przy ul. Południowej. Skierowana będzie do aktywnych uczestników, którzy będą mieli okazję odkryć walory crossmintona – nowej, dynamicznie rozwijającej się w wielu krajach dyscypliny sportu. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom!


GRAND PRIX STARE BABICE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2016 Zapraszamy na I turniej siatkówki plażowej w sobotę 21 maja. Zapisy w dniu turnieju będą możliwe od godz. 8:15 do 8:45. Wcześniejsze zapisy mailowo pod adresem: gp.starebabice@gmail.com - proszę wpisywać imiona i nazwiska zawodników oraz podawać numer kontaktowy do jednej z osób. Zapraszamy!


NIE TYLKO DLA SENIORÓW Fundacja Hereditas wraz ze Stowarzyszeniem „Starobabicki Uniwersytet III Wieku” serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Stare Babice do udziału w bezpłatnych prelekcjach oraz wycieczkach edukacyjnych popularyzujących tradycję, kulturę i dziedzictwo Gminy Miejsce: Urząd Gminy Stare Babice, ul. Rynek 21. Kolejne spotkanie: 31 maja godz. 16:30– Słynne kobiety związane  z terenem obecnej Gminy Stare Babice.

OGŁOSZENIA

 • PRACA Poszukuję odpowiedzialnej, uczciwej osoby do pomocy w obowiązkach domowych i okazjonalnie opieki nad niemowlakiem. Praca  8 godz. dziennie w Kwirynowie. Proszę o kontakt pod nr tel. 668 375 161
 • PRACA Poszukuję odpowiedzialnej i pracowitej kobiety, która w niewielkim stopniu zaopiekuje się sprawną fizycznie i intelektualnie starszą osobą oraz domem. Oferuję bezpłatny umeblowany pokój z łazienką w domu jednorodzinnym z ogrodem w Gminie Stare Babice. Współudział finansowy tylko za media. Informacja: tel. 604 830 312
 • PRACA Pilnie zatrudnię samodzielnych FRYZJERÓW w pełnym lub dowolnym wymiarze godzin, możliwość pracy tylko w piątki i soboty,  bardzo dobre wynagrodzenie - świadczenia. Praca w Warszawie  na Woli w renomowanym salonie. Szczegóły pod numerem tel. 604 228 974.
 • PRACA Zatrudnimy mechanika z doświadczeniem do serwisu wymiany opon. W ramach obowiązków osoby pracującej na stanowisku będzie wymiana opon w samochodach osobowych i dostawczych. Niezbędne jest posiadanie prawa jazdy kategorii B, ponieważ poza sezonem wymiany opon niniejsza osoba pracuje w magazynie części i zajmuje się pakowaniem oraz rozwożeniem części do samochodów i autobusów do klientów w Warszawie
  i okolicach. Nasza firma mieści się w miejscowości Zielonki Wieś. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: 696 099 019.
 • PRACA Zatrudnię do pracy w nowootwartym sklepie alkoholowym 24h w Latchorzewie - Stare Babice. Praca zmianowa. Zgłoszenia proszę kierować na adres e - mailowy: premium.md@wp.pl.
 • PRACA Drukarnia zatrudni na umowę o pracę pracowników fizycznych do pracy w introligatorni. Miejsce pracy: Borzęcin Duży, ul. Kosmowska                        32, telefon kontaktowy 22 7220110.
 • PRACA Sklep Kaufland poszukuje pracowników na stanowiska: kasjer, sprzedawca, pracownik porządkowy. Miejsca pracy w Warszawie, ul. Mehoffera             84  i Batalionów Chłopskich 73. Tel. 501 938 178.


12 maja 2016, nr 481

GMINA, URZĄD, TEREN

APEL O ZWROT KSIĄŻEK Dyrektor Biblioteki Gminnej apeluje do czytelników o zwrot wypożyczonych materiałów niezwróconych w regulaminowym czasie. Obecnie wszyscy, którzy zwrócą przechowywane pozycje, nie będą musieli płacić  kar finansowych. Nowy regulamin biblioteki dostępny jest na stronie http://www.stare-babice.pl/pl/news/informacje-z-gminnej-biblioteki.


STRAŻAK POTRZEBNY OD ZARAZ OSP Borzęcin poszukuje kandydatów na strażaków. Jeśli czujesz się na siłach oraz rozumiesz, że bycie strażakiem to nie praca, lecz służba, skontaktuj się z OSP Borzęcin, tel. (22) 752 07 00.


WYSTARTOWAŁ KONKURS WOLONTARIUSZ ROKU 2016  Wójt Gminy Stare Babice, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Odkrywamy Świat serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu Wolontariusz Roku 2016. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Odkrywamy Świat i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Babicach. Zachęcamy do zgłaszania kandydatów, którzy Państwa zdaniem, za bezinteresowne, bezpłatne i wykraczające poza relacje rodzinno - przyjacielskie działania powinni otrzymać tytuł Wolontariusz Roku 2016. Kandydatury należy zgłaszać do 31 października b.r. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie http://www.stare-babice.pl/pl/news/wolontariusz-roku-2016.


WYŁOŻENIE MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA W dniach 18 maja - 14 czerwca 2016 r. zostanie wyłożony do publicznego wglądu projekt „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części terenów położonych Gminie Stare Babice, we wsiach: Borzęcin Duży, Wojcieszyn, Koczargi Stare, Lipków, Stare Babice, Babice Nowe, Latchorzew, Lubiczów i Blizne Łaszczyńskiego”. Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu zostanie przeprowadzona w dniu 30 maja.  Zebranie odbędzie się w Urzędzie Gminy Stare Babice w sali im. Stanisława Zająca  pokój nr 24, piętro I. Początek zebrania o godz. 17:00.  Projekt planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko udostępnione zostaną także na stronie internetowej: www.bip.stare-babice.waw.pl


PRZETARG NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI Wójt Gminy Stare Babice ogłasza II ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż  nieruchomości położonej w miejscowości  Borzęcin Duży. Nieruchomość stanowiąca działki o nr. ew. 593/3 i 593/4 o łącznej powierzchni 0,1500 ha, położona na terenie przeznaczonym pod  zabudowę mieszkaniowo-usługową. Cena wywoławcza -  395 000,00 PLN netto. Przetarg odbędzie się dnia 8 czerwca  2016 r.  o godz. 10:00  w sali konferencyjnej urzędu gminy, ul. Rynek 32. Szczegóły w urzędzie gminy, ul. Ryunek 32 lub na stronie www.stare-babice.pl  w zakładce "dla inwestora".

WYDARZENIA

DZIEŃ BABIC! Zapraszamy wszystkich mieszkańców i miłośników Gminy Stare Babice na Dzień Babic, który odbędzie się 21 maja na Polanie Dwóch Stawów, Zielonki Parcela, ul. Południowa, w godzinach 14:00 – 22:00. Gwiazda wieczoru: Poparzeni Kawą Trzy - godz. 20:30. W programie: atrakcje dla dzieci i dorosłych, konkursy, występy muzyczne i taneczne, turniej siatkówki plażowej, zawody wędkarskie, warszaty i pokazy Street Workoutu, turniej crossmintona, strefowa gra terenowa z nagrodami. Zapraszamy!


NIE TYLKO DLA SENIORÓW Fundacja Hereditas wraz ze Stowarzyszeniem „Starobabicki Uniwersytet III Wieku” serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Stare Babice do udziału w bezpłatnych prelekcjach oraz wycieczkach edukacyjnych popularyzujących tradycję, kulturę i dziedzictwo Gminy Miejsce: Urząd Gminy Stare Babice, ul. Rynek 21. Kolejne spotkanie: 31 maja godz. 16:30 – Słynne kobiety związane  z terenem obecnej Gminy Stare Babice.


CROSSMINTON PARK Crossminton Park to interaktywna impreza towarzysząca tegorocznym obchodom Dnia Babic. Odbędzie się 21 maja w godz. 14:00 - 19:00 na Polanie Dwóch Stawów w Zielonkach Parceli, przy ul. Południowej. Skierowana będzie do aktywnych uczestników, którzy będą mieli okazję odkryć walory crossmintona – nowej, dynamicznie rozwijającej się w wielu krajach dyscypliny sportu. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom!


MISTRZOSTWA KARATE Zapraszamy na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF oraz VII zawody o Puchar Mazowsza Karate WKF, które odbędą się w ZSP w Borzęcinie Dużym 14 maja (sobota) o godz. 11:30. Kibicujmy naszym młodym sportowcom!


GRAND PRIX STARE BABICE W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2016 Zapraszamy na I turniej siatkówki plażowej w sobotę 21 maja. Zapisy w dniu turnieju będą możliwe od godz. 8:15 do 8:45. Wcześniejsze zapisy mailowo pod adresem: gp.starebabice@gmail.com - proszę wpisywać imiona
i nazwiska zawodników oraz podawać numer kontaktowy do jednej z osób. Zapraszamy!

OGŁOSZENIA

PRACA Pilnie zatrudnię samodzielnych FRYZJERÓW w pełnym lub dowolnym wymiarze godzin, możliwość pracy tylko w piątki i soboty,  bardzo dobre wynagrodzenie - świadczenia. Praca w Warszawie  na Woli w renomowanym salonie. Szczegóły pod numerem tel. 604 228 974.


PRACA Zatrudnimy mechanika z doświadczeniem do serwisu wymiany opon. W ramach obowiązków osoby pracującej na stanowisku będzie wymiana opon w samochodach osobowych i dostawczych. Niezbędne jest posiadanie prawa jazdy kategorii B, ponieważ poza sezonem wymiany opon niniejsza osoba pracuje w magazynie części i zajmuje się pakowaniem oraz rozwożeniem części do samochodów i autobusów do klientów w Warszawie
i okolicach. Nasza firma mieści się w miejscowości Zielonki Wieś. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: 696 099 019.


PRACA Zatrudnię do pracy w nowootwartym sklepie alkoholowym 24h w Latchorzewie - Stare Babice. Praca zmianowa. Zgłoszenia proszę kierować na adres e - mailowy: premium.md@wp.pl.


PRACA Drukarnia zatrudni na umowę o pracę pracowników fizycznych do pracy w introligatorni. Miejsce pracy: Borzęcin Duży, ul. Kosmowska 32,
telefon kontaktowy 22 7220110.


PRACA Sklep Kaufland poszukuje pracowników na stanowiska: kasjer, sprzedawca, pracownik porządkowy. Miejsca pracy w Warszawie, ul. Mehoffera 84 i Batalionów Chłopskich 73. Tel. 501 938 178.


PRACA Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, ul. Żeromskiego 8, 96-500 Sochaczew, tel. 723 428 001, poszukuje kandydatów na stanowiska: Operator Produkcji  CNC/ Pomocnik Operatora Produkcji CNC (Sochaczew,  wymagany rys. techniczny, 1 lub 3 zmiany), Pracownik Magazynowy (Kampinos, 1 zmiana, godz. 8:00-16:00), Pracownik Magazynowy (Ołtarzew, 1 zmiana, godz. 8:00-16:00), Sprzedawca (sklep Cukiernia – Błonie, 2 zmiany, książeczka sanepid). Kontakt osobisty w siedzibie biura: ul. Żeromskiego 8, 96-500 Sochaczew, tel. 723 428 001.

Załączniki: