Zwycięstwa babickich badmintonistów

Drukuj

NASTĘPNE MEDALE I ZWYCIĘSTWA BABICKICH BADMINTONISTÓW
jesień 2017

W Ogólnopolskim Turnieju Milenium Open rozegranym pod koniec listopada br.   w grze pojedynczej dziewcząt do lat 15 zwyciężyła Izabella Kamola z  UKS Badminton Stare Babice, pokonując w finale Paulinę Wudarską z Sarbic (woj. wielkopolskie).

W grze podwójnej w tym turnieju zwyciężył debel dziewcząt Izabella Kamola wraz z Magdaleną Łuczak (Hubertus Zalesie Górne) a drugie miejsce  w tej grze zajęły Julia Miśko grająca w parze z Anielą Gęsicką

W tym samym czasie   zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice startowali w Grand Prix Mazowsza,   w którym medalowe miejsca zdobyli:  w kategorii do lat 8 chłopców 1 miejsce zajął Stanisław Głowacki a Aleksander Tracz   zdobył 3 miejsce.

Kategorię wiekową chłopców do lat 11 wygrał Joachim Tracz  a 2 miejsce zajął Wiktor Sulwiński.  Dobrze zaprezentowała się Anastazja Kopka zajmując 3 miejsce  w grze pojedynczej dziewcząt do lat 13. To był bardzo udany start młodych adeptów badmintona ze Starych Babic.

Do końca roku zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice będą jeszcze startować w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodziczek w Białymstoku, Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych w Kępnie oraz Młodzików i Juniorów Młodszych w Lubinie.

Do tych imprez zakwalifikowało się 6 zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice. Życzymy udanych startów.