Turniej Piłki Nożnej zawodników 2007

Drukuj

20 września 2015 r. na terenie Kompleksu Boisk Piłkarskich przy ul. Zachodniej 2 w Zielonkach Parcele odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Babice dla zawodników z rocznika 2007.

Turniej zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Stare Babice oraz Gminny Klub Sportowy Naprzód Stare Babice. Oprócz gospodarza w Turnieju uczestniczyło jeszcze 8 zespołów:

8. Piast Piastów.

W pierwszej części zawodów nie można było narzekać na pogodę, jednak mecze finałowe rozgrywane były przy lekko padającym deszczu. Ciepłą herbatę i kawę oraz potrawy z grilla zapewniła firma cateringowa – Smakosz Jarosław Bednarski.
Zwycięską drużyną Turnieju została drużyna z Wieliszewa. Drugie miejsce zajęła Przyszłość Włochy, a na pozycji trzeciej uplasował się Partyzant Leszno.