Turniej Carrom w Koczargach Starych

Drukuj

W sobotę 13 maja 2017 w I Gminnym Gimnazjum w Koczargach Starych odbył się I Młodzieżowy Deblowy Turniej Carrom. W turnieju wzięło udział 34 zawodników poniżej 18 lat. Byli gracze z Warszawy, Legionowa, Kampinosu i Gminy Stare Babice.

Zwycięzcą turnieju został Bartosz Sasiński z Legionowa. Drugie miejsce zajął Mateusz Błażkiewicz z Warszawy, a na trzeciej pozycji znalazł się Kacper Grzegorczuk ze Starych Babic. Najlepszą Dziewczyną Turnieju została Khushi Sinha z Warszawy. Najlepszym Graczem poniżej 13 lat został Janek Nowakowski.

Wyjątkowym Gościem Honorowym turnieju był Jego Ekscelencja Ambasador Indii w Polsce Pan Ajay Bisaria. Obecni byli również Starosta Warszawski Zachodni Jan Żychliński oraz Zastępca Wójta Gminy Stare Babice Marcin Zając, którzy wraz z Panem Ambasadorem wręczali młodym zawodnikom puchary, dyplomy i upominki. Wielkie gratulacje dla zwycięzców i wszystkich zawodników!

Turniej został zrealizowany w ramach projektu współfinansowanego przez Powiat Warszawski Zachodni.