Spotkanie z Patrycją Bereznowską

Drukuj

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Patrycją Bereznowską, które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godz. 18:30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stare Babice, przy ul. Rynek 21.

Kim jest nasz gość?

PATRYCJA BEREZNOWSKA to polska lekkoatletka uprawiająca biegi długodystansowe, specjalizująca się w biegu 24-godzinnym. Wygrała jeden z najtrudniejszych biegów świata w 2019! Morderczy BADWATER ULTRAMARATHON w Dolinie Śmierci! Zawodnicy Badwater rywalizują w temperaturze przekraczającej 50 stopni Celsjusza. A żeby było jeszcze trudniej - startują z najniższego punktu Stanów Zjednoczonych (88 m.), a finiszują na wysokości 2500 m. To pierwszy raz, kiedy Polka wzięła udział w tym biegu, dotychczas reprezentowali nas tylko mężczyźni. Fenomenalny debiut! PIERWSZE MIEJSCE I REKORD! Patrycja ukończyła trasę ultramaratonu, która liczy 217 km w 24 godziny, 13 minut i 24 sekundy!
Ustanowiła nowy REKORD (w kategorii Kobiet) Poprawiła poprzedni o ponad 1,5 godziny!
1 MIEJSCE w kategorii Kobiet, 2 MIEJSCE w kategorii Open, przegrała tylko z jednym mężczyzną – Japończykiem Yoshihiko Ishikawą, który również pobił rekord trasy, 21:33.01.

Moderatorami spotkania będą Radomir Maślak oraz Anna Goncerzewicz.