Rajd rowerowy 2019

Drukuj

W sobotę 14 września „rowerowo” pożegnaliśmy lato w gminie Stare Babice. Kolejny raz rodzinny rajd rowerowy wystartował z Borzęcina Dużego i Starych Babic.

Około 180 uczestników przejechało 23 km trasę po gminie Stare Babice
i Kampinoskim Parku Narodowym. Ok.godziny 13:15 rowerzyści dojechali na Plac Chopina w Borzęcinie Dużym, gdzie organizatorzy przygotowali ognisko
z kiełbaskami. Smaczne, domowe przysmaki zaserwowało uczestnikom Koło Wędkarskie „Karaś”. Na mecie rozlosowano rowery, ufundowane przez Stowarzyszenie Borzęcin, Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Urząd Gminy Stare Babice oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Następnie do najmłodszych uczestników rajdu trafiły gadżety rowerowe i promocyjne. Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. 

Rajd wpisuje się w działania kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2019  na terenie Gminy Stare Babice.

GALERIA RAJDU ROWEROWEGO

Za nasze bezpieczeństwo na drodze odpowiadała KKP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, Straż Gminna ze Starych Babic oraz OSP z Borzęcina Dużego. Dziękujemy Stacji Rowerowej z Latchorzewa za wsparcie rowerzystów konserwacją ich jednośladów, Eko – Babicom za wsparcie logistyczne imprezy.