Otwarty Grand Prix Pragi-Południe dzieci w Badmintonie

Drukuj

W otwartym Grand Prix Pragi-Południe dzieci w Badmintonie, rozegranym w Warszawie 16.11.2019 r. Babiccy Badmintoniści z Uczniowskiego Klubu Sportowego Badminton Stare Babice zdobyli 3 medale. W kategorii wiekowej U 13 na poziomie "A" Joachim Tracz zdobył brązowy medal ustępując minimalnie zawodnikowi z Milenium Warszawa. To był bardzo dobry start tego młodego zawodnika. Franciszek Głowacki wystąpił w finale kategorii U 13 na poziomie "B" zdobywając srebrny medal, a 3 na miejscu w tej kategorii uplasował się
Karol Tomaszewski zdobywając brązowy medal.

Uczniowski Klub Sportowy Badminton Stare Babice prowadzi ciągły nabór do sekcji dzieci w wieku 7 - 9 lat. Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Starych Babicach w poniedziałki, środy i piątki od 18.00 do 19.30