Grand PRIX Mazowsza w Badmintonie

Drukuj

Następne zwycięstwa młodziczek UKS BADMINTON STARE BABICE  w Grand Prix Mazowsza w Badmintonie

Po raz kolejny w dniu 6.04.2014 r. odbył się turniej Grand Prix Mazowsza w Badmintonie. Do walki o medale na Warszawskim Gocławiu stanęli zawodnicy ze wszystkich mazowieckich klubów.  Z UKS Badminton Stare Babice startowało 10 osób. Bardzo dobrym występem mogą pochwalić się zawodniczki startujące w kategorii U-11, które zajęły po raz trzeci pierwsze trzy miejsca - 1 miejsce Weronika Szemplińska, 2 miejsce Julia Miśko a 3 Izabella Kamola. Dobre 4 miejsca zajęli Andrzej Szczepanek i Karol Szempilński.

Największym sukcesem może pochwalić się 7-letnia Matylda Jasiniak, która w kategorii do lat 9 zajęła 2 miejsce. Matylda była najmłodszą zawodniczką na turnieju. W następnym artykule będziemy pisać o naszych najmłodszych zawodnikach.

Pozostali zawodnicy UKS Badminton Stare Babice zaprezentowali się również z dobrej strony zdobywając czołowe lokaty.