Zagłosuj na plac zabaw w Koczargach

Drukuj

JESZCZE MAMY SZANSĘ!!!

GŁOSUJ CODZIENNIE >>

Wesprzyj Gminę Stare Babice w walce o Podwórko Nivea

Kolejna edycja konkursu Nivea - zachęcamy wszystkich mieszkańców do oddawania głosów na budowę placu zabaw w Koczargach Starych!

Na stronie www.nivea.pl/podworko prowadzony jest ranking lokalizacji ubiegających się o zwycięstwo. Dzięki głosom oddawanym na stronie zapewnimy najmłodszym mieszkańcom ekscytujące i bezpieczne miejsce do zabawy. Pod tym samym adresem można też obejrzeć przykładowe wizualizacje podwórek.

Liczy się każdy głos oddany na stronie, zatem zachęcamy rodziców, przyjaciół i wszystkich sympatyków gminy, którym zależy na stworzeniu kolejnego zakątka dla najmłodszych. Tylko 40 miejscowości w kraju otrzyma wsparcie.

Głosowanie prowadzone jest w całej Polsce za pośrednictwem internetu
od 1 kwietnia do 31 maja 2015.

GŁOSUJ CODZIENNIE >>

Uczestniczyć może każdy, kto dokona prostej rejestracji profilu w serwisie, gdzie wymagane są jedynie: imię, adres e-mail login i hasło. Można także jednorazowo zweryfikować się przez podanie adresu e-mail. Głosować można jeden raz w ciągu dnia. Zajmuje to zaledwie parę chwil, a podwórko będzie miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie - wyposażone w nowoczesne elementy i miejsce na klasyczne zabawy sprawi, że dzieci i rodzice będą mogli oddawać się beztroskiej zabawie.

Przypominamy, że w 2011 dzięki ponad 128 tys. głosów oddanym w konkursie "100 placów zabaw na 100 lat NIVEA" udało się wybudować plac zabaw przy przedszkolu w Starych Babicach.