V Turniej Układania Puzzli - znamy zwycięzców

Drukuj

Już po raz piąty Przedszkole w Bliznem Jasińskiego miało zaszczyt gościć przedszkolaków z Powiatu Warszawskiego Zachodniego na Turnieju Układania Puzzli „Zostań Mistrzem Puzzli”, który odbył się 23 maja 2019 r. Do tegorocznej rywalizacji zgłosiły się 22 drużyny z 11 placówek. Przyjechali do nas przedstawiciele z przedszkoli publicznych i niepublicznych, z Gmin: Stare Babice, Izabelin, Ożarów Mazowiecki, Leszno. Turniej odbywał się pod patronatem Wójta Gminy Stare Babice.

Turniej przebiegał w 3 etapach. Wszyscy uczestnicy przystąpili do I etapu i układali puzzle 60 elementowe, do II etapu wyłonionych zostało 11 drużyn, które zmagały się z 70 elementowymi puzzlami. Do finałowej rozgrywki przeszło 6 najlepszych zespołów, które układały obrazki  100 elementowe. Zadanie nie było łatwe, emocji nie brakowało, ale przedszkolaki świetnie sobie ze wszystkim poradziły.

W tym roku bezkonkurencyjne okazały się dwa zespoły z Zaborowa, które zajęły zarówno I jak i II miejsce, a czas układania puzzli przez te zespoły był fenomenalny i wynosił odpowiednio 5min. 30sek. i 7min. 06sek. III miejsce zajęła drużyna z przedszkola „Jeżyk” – Gmina Stare Babice z czasem 7min. 43sek.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za  udział w turnieju i zdrową rywalizację. Gratulujemy przygotowania i niezwykłej koncentracji.

Sponsorom: Wójt Gminy Stare Babice, Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego,  firma „Vipolimex”, Warszawski Bank Spółdzielczy Oddział Stare Babice, Rada Rodziców Przedszkola w Bliznem Jasińskiego, zawdzięczamy nagrody za udział w turnieju. Dzięki Rodzicom Zosi ze „Stokrotek” zawodnicy i uczestniczące przedszkola otrzymali dyplomy i podziękowania. Sam Turniej nie odbyłby się bez zaangażowania wszystkich pracowników Przedszkola w Bliznem Jasińskiego, którzy dołożyli starań, aby osiągnąć najwyższy poziom realizacji zadania.

Wszystkim placówkom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

Tekst: Agnieszka Tustanowska

Więcej zdjęć znajdą Państwo w ->> galerii <<-

Zdjęcia: Marta Pamięta